Roger Żochowski Roger Żochowski 25.12.2014
KONKURS: Wygraj konsolę PlayStation 4 20th Anniversary!
5945V

KONKURS: Wygraj konsolę PlayStation 4 20th Anniversary!

Jesteś fanem marki PlayStation i od najmłodszych lat czerpiesz radość z najlepszych produkcji na sprzętach japońskiej korporacji? To właśnie dla Ciebie postanowiliśmy zorganizować z PlayStation Polska konkurs, w którym największy fan PlayStation zostanie nagrodzony wyjątkową wersją PlayStation 4 na 20-lecie marki! Zapraszamy do zabawy!

Okazja jest nie byle jaka, bowiem PlayStation świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie, o czym mogliście się przekonać między innymi śledząc nasze materiały z imprez towarzyszących temu jubileuszowi. Nasza redakcja udała się na event do Londynu, gdzie Sony nie tylko świętowało, ale również zaprezentowało tytuły, które w przyszłym roku będą nam spędzały sen z powiek. PS4 20th Anniversary w służbie legendy 

PlayStation 4 w wersji 20th Anniversary to nie lada gratka dla wszelkiego rodzaju kolekcjonerów. Specjalną edycję konsoli wyprodukowano tylko w 12 300 egzemplarzach, a nakład przeznaczony do bezpośredniej sprzedaży rozszedł się na w zaledwie kilka minut. 
 
System został zaprojektowany tak, aby wyglądem nawiązywał do pierwszej konsoli z rodziny PlayStation, czyli kultowego w naszym kraju Szaraka. To właśnie na nim pojawiły się takie marki jak Crash Bandicoot, Spyro the Dragon, Tomb Raider, Tekken, Resident Evil, Final Fantasy VII czy Metal Gear Solid. Sony jako debiutant na rynku zmiotło w roku 1994 konkurencje z Nintendo i Segą na czele, a PSX (lub jak kto woli - PSone), sprzedał się na świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy. Z obszerna historią pierwszego PlayStation i trudnościami z jakimi musieli borykać się jej twórcy, możecie zapoznać się tutaj. Naprawdę warto. Co wchodzi w skład zestawu? 

Osoba, która wygra konsolę w wersji jubileuszowej wejdzie w skład kolekcjonerskiego zestawu składającego się ze specjalnie zaprojektowanej konsoli PS4, pada, kamerki, słuchawek oraz podstawki. Wszystko to w kolorze Original Grey. Nawet pudełko, w którym zapakowana jest konsola zostało stworzone specjalnie na tę okazję.

Obudowa konsoli w kilku miejscach pokryta jest niewielkimi symbolami kojarzonymi z marką PlayStation. Na konsoli znajduje się także tabliczka z unikalnym numerem przypominająca przy okazji, że do graczy trafiło zaledwie 12 300 egzemplarzy tejże edycji systemu. Zmian doczekał się również DualShock4. Przyciski są nieco inne nawiązując do kultowego szaraka, pojawiła się też kolorowa ikonka PlayStation oraz słynne symbole na panelu dotykowym. A to tylko część zmian, jakie kryje w sobie limitowana edycja konsoli. 


 

Co trzeba zrobić, by wygrać? 

Wraz z firmą PlayStation Polska zapraszamy wszystkich czytelników PPE do konkursu. Zadanie jest jak zawsze banalnie proste – należy wykonać pocztówkę, która w jak najlepszy sposób przedstawi 20 lat marki PlayStation!

 

Forma dowolna – możecie malować, wycinać, składać, sklejać, a nawet bawić się w programach graficznych. Jedynym warunkiem jest pojawienie się, a nawet mogę śmiało napisać, piękne wkomponowanie logo PPE w grafikę.

 

Nasze logo możecie pobrać klikając tutaj.

 

Prawda, że sprawa prezentuje się banalnie? No to zapraszamy do zabawy! Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie poniżej.

 

  • 1. Stwórz pocztówkę, która w jak najlepszy sposób przedstawi 20 lat marki PlayStation. 
  • 2. Pojedyncze zgłoszenie należy przesłać na adres . Termin nadsyłania prac mija 28 grudnia o godzinie 23:00. Każdy uczestnik zabawy może wysłać wyłącznie jedną pracę.
  • 3. Redakcja PPE.pl wraz z przedstawicielami organizatora konkursu – firmą PlayStation Polska – wybiorą najlepszą pracę.
  • 4. Nagrodą w konkursie jest konsola PlayStation 4 w specjalnej edycji na 20-leci marki PlayStation.
  • 5. Wyniki konkursu ogłosimy na PPE.pl najpóźniej 5 stycznia
  • 6. W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres .
  • 7. W konkursie nie mogą brać udziału osoby współpracujące z firmą PlayStation Polska oraz portalem PPE.pl.
     


Życzymy powodzenia i zapraszamy do zabawy. 
Sponsorem nagrody jest SCE Polska

 

[Aktualizacja 06.01]

  • Wszystkie prace zostały dostarczone do polskiego oddziału PlayStation. Teraz czekamy na werdykt. W tej sytuacji przepraszamy za opóźnienie i wyniki zostaną opublikowane do końca tygodnia. 

Tagi: konkurs playStation 20 anniversary sce polska sony