Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.09.2020
Mafia 1 Remake (Edycja Ostateczna) - poradnik i solucja do gry. Questy, znajdźki, trofea, porady i więcej
Spis treści
5606V

Mafia 1 Remake (Edycja Ostateczna) - poradnik i solucja do gry. Questy, znajdźki, trofea, porady i więcej

W poniższym poradniku do remake'u Mafii znajdziesz dokładny opis przejścia misji głównych, zadań pobocznych, a także sekretów poszerzających wiedzę o Lost Heaven. Oprócz tego, poniżej znajdziesz porady na start, które pozwolą Ci lepiej zapoznać się z produkcją studia Hangar 13.

Mafia: Edycja Ostateczna to jeden z najbardziej wyczekiwanych remake'ów bieżącego roku. Za produkcję odpowiada amerykańskie studio Hangar 13, które zajęło się w tym roku także odświeżeniem drugiej Mafii, opowiadającej o przygodach Vito Scaletty. Pierwsza odsłona kultowej marki pozwoli zobaczyć nam, jak ciężkie jest życie gangstera, a szczególnie byłego taksówkarza - Tommy'ego Angela - protagonisty, który niespodziewanie zaczyna działać na rzecz zorganizowanej grupy przestępczej. Poniżej możecie zobaczyć dokładny spis misji głównych oraz opcjonalnych, a co najważniejsze, ich opis przejścia. Ponadto, jeśli chcecie zdobyć platynę, zerknijcie do działu znajdźki, w których znajdziecie dobrze ukryte przedmioty potrzebne do odblokowania danego pucharka.

Porady Mafia Remake

Podstawy/Pytania Mafia Remake

Misje główne Mafia Remake - opis przejścia

W tej sekcji znajdziesz wszystkie misje główne, które wchodzą w skład odświeżonej odsłony serii Mafia. Pragnę zaznaczyć, że zapis ich przejścia powstał na bazie średniego poziomu trudności, normalnego zachowania policji oraz symulacyjnego modelu jazdy. Gra posiada 20 pełnych zadań, które poprzedza i kończy zazwyczaj długi przerywnik filmowy. W grze nie ma wyborów, lecz niektóre etapy można przejść wedle swojego uznania. 

Znajdźki Mafia Remake - rodzaje sekretów, gdzie znaleźć

W grze znajdziesz wiele dobrze ukrytych sekretów. Niektóre z nich możesz zebrać wykonując misje główne, a z kolei do odkrycia innych będziesz musiał załączyć tryb jazdy swobodnej. Do wbicia platyny trzeba uzbierać wszystkie znajdźki wchodzące w skład kolekcji. Poniżej znajdziesz wszystkie sekrety oraz ich dokładne położenie. Warto zaznaczyć, że przedmioty do zabrania będą oznaczone na mini-mapce, ale dopiero wtedy, gdy będziesz blisko nich. Warto więc dokładnie zwiedzać otwarte lokacje podczas opowieści Tommy'ego Angelo. Pragnę zaznaczyć, że niektóre sekrety można odkryć jedynie podczas misji głównych!

Pulpowce (magazyny)

Reszta znajdźiek

Trofea, platyna - Mafia Remake

Tagi: 2K Games Hangar 13 mafia edycja ostateczna Mafia remake Mafia: Edycja Ostateczna poradnik solucja

Spis treści