F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Sprinty i aktualizacje torów, czy są w grze dostępne?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Sprinty i aktualizacje torów, czy są w grze dostępne?

Czy tory są zaktualizowane a Sprinty dodane do F1 22?

W ostatnim roku kalendarzowym doszło do modernizacji wielu obiektów, a także dodania nowego systemu weekendowego, w którym odbywają się nie tylko kwalifikacje i wyścig, ale również sprint kwalifikacyjny. Z racji tego, iż deweloperzy nie do końca wiedzieli w okolicach premiery F1 2021, na jakiej zasadzie będą działać owe sprinty, nie były one dostępne w poprzedniej odsłonie serii.

Sprinty kwalifikacyjne są natomiast dostępne w F1 22. I w trybie kariery MyTeam, w trybach online, jak i w module zwykłego Grand Prix ustawianego z poziomu menu. Można więc korzystać z rozszerzonego weekendu, kiedy tylko masz na to ochotę.

F1 22 - Sprinty

Codemasters zadbało także o zaktualizowanie obiektów, które w ostatnich kilkunastu miesiącach zostały znacząco przebudowane w prawdziwym życiu. Mowa tutaj o:

  • Australii, Melbourne - przebudowano cały tor;
  • Hiszpanii - przebudowano zakręt 10;
  • Abu Dhabi - przebudowano drugi i trzeci sektor.

Do gry dodano także tor w USA (Miami) i we Włoszech (Imola), więc kalendarz jest od premiery pełny. Jednocześnie warto wspomnieć, że deweloperzy nie skusili się przygotować obiektu w Turcji (Instanbul) mimo tego, iż w ostatnich dwóch latach odbywały się na nim Grand Prix.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper