F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Silnik Ferrari, Mercedesa, Red Bulla czy Renault, którą jednostkę napędową wybrać?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Silnik Ferrari, Mercedesa, Red Bulla czy Renault, którą jednostkę napędową wybrać?

Jaki silnik wybrać w karierze w F1 22?

Po zapoznaniu się z podstawami kariery i momentem rozpoczęcia trybu MyTeam przejdziesz do wyboru jednostki napędowej dla swojego zespołu. W zależności od wybranego sponsora i momentu rozpoczęcia gry będziesz miał do dyspozycji czterech dostawców. Im lepsze oferuje osiągnięcia i wytrzymałość, tym lepsze silniki może zapewnić Twojemu teamowi. Jasne jest jednak, że wraz z konkurencyjnym pakietem wzrośnie cena usług:

F1 22 - Silnik Ferrari, Mercedesa, Red Bulla czy Renault, którą jednostkę napędową wybrać?

  • Renault E-Tech jest najlepsze dla osób, które nie wybrały premii pieniężnej na początku, a ich konto zasilił tylko sponsor.
  • Red Bull PowerTrains i Mercedes AMG posiadają silniki, na które powinny zdecydować się osoby, które oprócz sponsora wybrały również średni moment rozpoczęcia kariery (ten gwarantujący dodatkowe 5 mln na start).
  • Ferrari z kolei powinny wziąć osoby, które oprócz sponsora wybrały także najlepszy z możliwych startów kariery (dodatkowe 10 mln dolarów na koncie). 

Dostawcy silnika nie możesz zmienić aż do końca sezonu. Z kolei przed rozpoczęciem kolejnego sezonu gra raz jeszcze zapyta Ci się, czy chcesz kontynuować współpracę z obecnym dostawcą jednostek napędowych, czy też wolisz nawiązać nową współpracę. Decyzja należy do Ciebie.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper