F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Pieniądze, jak szybko zarobić kasę?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Pieniądze, jak szybko zarobić kasę?

Jak szybko zarobić pieniądze w karierze F1 22?

W karierze F1 22 potrzebujesz pieniędzy, aby rozwinąć działy BIR, rozbudować sekcje zespołu czy także pozyskać nowych, lepszych kierowców z rynku transferowego. Po wybraniu jednego z momentów rozpoczęcia, od którego zależy, czy i ile otrzymasz bonusu pieniężnego na start, będziesz mógł wybrać także głównego sponsora.

F1 22 - Pieniądze, jak szybko zarobić kasę?

Aby nie pominąć prostego i przyjemnego dochodu, tuż po rozpoczęciu kariery przejdź od razu do zakładki zarządzania. Przypatrz się sponsorom pobocznym, którzy odblokowują się wraz z kolejnymi poziomami uznania zespołu. Wybierz interesujące Cię oferty, a otrzymasz cotygodniowy dochód wynoszący nawet kilkaset tysięcy dolarów, a do tego premię za wykonanie postawionego celu.

Pieniądze otrzymujesz również co tydzień z sekcji zespołu - to, ile ich zdobędziesz, zależy od tego, na jakim poziomie są poszczególne działy. Jednakże, aby je ulepszyć, potrzebujesz większej sumy pieniędzy, więc w tym miejscu bardziej wydasz, aniżeli zarobisz kasę.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper