F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Pełna mapa toru, jak ją włączyć?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Pełna mapa toru, jak ją włączyć?

Jak aktywować pełną mapę toru w F1 22?

Po włączeniu F1 22 i wybraniu się na pierwszy weekend wyścigowy zauważysz podczas sterowania bolidem, że w lewym, dolnym rogu ekranu znajduje się mapa. Pierwotnie będzie ona małych rozmiarów, aby skupić się na Twojej pozycji i najbliższych zakrętach. Obracająca się nitka toru to dobra rzecz, lecz wyłącznie dla początkujących. Jeśli chcesz mieć lepsze rozeznanie na torze i wiedzieć, gdzie znajdują się Twoi rywale (pozwoli Ci to lepiej planować pit-stopy), to lepiej aktywować pełną mapę obiektu.

F1 22 - Pełna mapa toru, jak ją włączyć?

Włączenie jej jest banalnie proste. Przejdź do ustawień rozgrywki, a następnie wybierz kafelek z podpisem "interfejs ekranowy". Przy opcji "mapa" ustaw wartość odpowiadającą pokazywaniu pełnego obiektu. Tym samym zablokujesz sobie możliwość dynamicznie zmieniającej swoje położenie mapy, ale jest to pozytywnie wpływająca na Twoje wyniki rzecz, ponieważ dzięki temu nie będziesz się dekoncentrował i niepotrzebnie na nią zerkał.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper