F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Moment rozpoczęcia: nowicjusz, przedsiębiorca z aspiracjami, pretendend do mistrza, co wybrać?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Moment rozpoczęcia: nowicjusz, przedsiębiorca z aspiracjami, pretendent do mistrza, co wybrać?

Jaki moment rozpoczęcia kariery wybrać w F1 22?

Jedną z nowości w trybie kariery MyTeam jest moment rozpoczęcia. W tym trybie zabawę rozpoczynasz jako właściciel nowo narodzonego zespołu, a w dodatku będziesz jednym z dwóch kierowców, którzy będą jeździć dla tej ekipy. Przed rozpoczęciem zabawy zdecyduj, jak ma wyglądać z początku Twoja kariera.

F1 22 - Moment rozpoczęcia: nowicjusz, przedsiębiorca z aspiracjami, pretendent do mistrza, co wybrać?

Do wyboru masz trzy opcje - od najgorszej do najlepszej. Oto co dokładnie wprowadzają (wyboru nie możesz zmienić w przyszłości, pamiętaj o tym!):

  • Nowicjusz - zespół budujesz od zera, nie mając żadnych dodatkowych środków ani ulepszeń fabryki.
  • Przedsiębiorca z aspiracjami - zespół budujesz z pewnym zastrzykiem gotówki (5 mln), które możesz przeznaczyć na ulepszenie działów w zespole czy kupno lepszych kierowców. Otrzymujesz także jedno ulepszenie fabryki i automatycznie poziom 6 uznania zespołu, co pozwoli Ci szybciej zatrudnić bardziej doświadczonych driverów.
  • Pretendent do mistrzowskiego tytułu - zespół budujesz z ogromnym zapleczem finansowym (10 mln), który możesz przeznaczyć na ulepszenie działów w zespole czy kupno lepszych kierowców. Otrzymujesz także dwa ulepszenia fabryki i automatycznie poziom 16 uznania zespołu, co pozwala Ci przy pierwszym oknie transferowym nabyć najlepszych dostępnych na rynku driverów.

Jeśli chcesz, aby Twoja kariera była jak najbardziej realistyczna, to najlepiej skorzystać z drugiego wyboru, czyli przedsiębiorcy z aspiracjami.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper