F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - F1 Life: Apartament, jak odwiedzić znajomego?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - F1 Life: Apartament, jak odwiedzić znajomego?

Jak sprawdzić apartament znajomego w F1 22 w F1 Life?

Po tym, jak urządzisz sobie swój własny apartament, chociażby ustawiając w różnych zakamarkach odblokowane supersamochody, to zauważysz, że znajduje się wokół Ciebie kilka avatarów sterowanych przez sztuczną inteligencję. Sprawdzają oni Twoje domostwo, robią sobie zdjęcia z brykami itp.

F1 22 - F1 Life: Apartament, jak odwiedzić znajomego?

Jeśli posiadasz na koncie Steam/Origin, PlayStation Network czy Xbox znajomych, którzy także grają w F1 22, to oni również mogą trafić do Twojego domu. Istnieje prawdopodobieństwo, że spotkasz ich, zmieniając ujęcia na apartament. Ty także możesz być odwiedzającym. Początkowo sprawdzisz domostwa botów, ale gdy znajomi dołączą do rozgrywki, to na długiej liście odwiedzających pojawią się ich pseudonimy. Gdy na nie klikniesz, to będziesz mógł przejść do ich apartamentu, a następnie przyjrzeć się różnym ujęciom (to te same miejsca, co Twoje).

Niestety, ale w F1 Life nie ma czegoś takiego, jak wielki HUB, w którym mógłbyś sterować swoim avatarem. Możliwe jest jedynie zmienianie widoków w swoim domu lub apartamentowcu znajomego, ale nie wejdziesz w interakcję z np. samochodami czy innymi użytkownikami. 

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper