F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Awarie u gracza, jak włączyć lub wyłączyć?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Awarie u gracza, jak włączyć lub wyłączyć?

Częstotliwość występowania awarii u gracza w F1 22.

Podczas tworzenia własnej kariery warto skorzystać z niestandardowych ustawień gry i dostosować je pod swoje preferencje. Standardowo awarie u botów, typu niedziałająca skrzynia biegów czy silnik, zdarzają się, lecz w przypadku gracza mechaniczne usterki są wyłączone. Warto to zmienić, o ile chcesz urealistycznić rozgrywkę.

F1 22 - Awarie u gracza, jak włączyć lub wyłączyć?

W menu ustawień przejdź do zakładki "ustawienia kariery", a następnie zjedź na sam dół listy. Dwie ostatnie opcje brzmiące: "częstotliwość usterek i awarii" oraz "typy usterek i awarii" najlepiej ustawić na wartość standardową. Dzięki temu niespodziewanie - czy to w trakcie treningów czy wyścigów - może dojść do usterki, która znacznie osłabi moc generowaną przez silnik czy całkowicie usmaży jednostkę napędową.

Jeśli chcesz wyłączyć awarię w trakcie sezonu (mogą one zmusić Cię np. do wzięcia nadprogramowych komponentów do bolidu), to między sesjami wystarczy przejść do ustawień kariery i odznaczyć owe opcje w tym samym, opisanym wyżej miejscu.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper