Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Elden Ring

Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki, kamienie

Krzysztof Grabarczyk | 12.03, 10:45

Elden Ring - Bols, karyjski rycerz

Elden Ring - Bols, karyjski rycerz 1

Witamy w kolejnej odsłonie poradnika Elden Ring. Tym razem prrzedstawiamy garść taktycznych porad w trakcie walki z kolejnym więziennym bossem. Na powyższej mapie prezentujemy dokładną lokalizację Kukułczego Więzienia. Po zejściu w dół czeka Cię starcie z Bolsem.

Elden Ring - Bols, karyjski rycerz 2

To potężnych rozmiarów przeciwnik. Jego ataki przebiegają niemal identyczne jak liczni giganci, których mijasz w trakcie podróży Ziemiami Pomiędzy. W pierwszej kolejności należy strzec się ataków magicznych. To trzy otaczające bossa miecze, które przyczyniają się do częściowej regeneracji potwora, gdy ten otrzyma jakiekolwiek obrażenia. Jak dobrze wykonać unik? Miecze zaczną uderzać w Twoją stronę w chwili skracania dystansu do przeciwnika. Uderzą niemal jednokrotnie. Warto wykonać serię przewrotów w bok. 

Elden Ring - Bols, karyjski rycerz 3

W chwili rozpoczęcia walki przyjmij pozycję obronną. Rycerz często w pierwszej kolejności może przełamać obronę potężnym rykiem i przystąpić do ataku. Nie zdarza się to przy każdej próbi walki, lecz jest tendencyjne. 

Staraj się zajść bossa od tyłu i atakować dolne kończyny. W chwili rozpoczęcią jakiejkolwiek sekwencji stosuj uniki, nawet na ślepo. Czasem to pomaga, zwłaszcza kiedy boss ma końcówy fragment paska życia. Generalnie, stosuj identyczną taktykę jak w przypadku zwykłych gigantów napotykanych po drodze. 

Elden Ring - Bols, karyjski rycerz 4

Za pokonanie wroga otrzymasz kolejną inkantację oraz 4500 Runy. Gratulacje, rozprawiłeś się z kolejnym opcjonalnym bossem w świecie Elden Ring. 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika
cropper