Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Elden Ring

Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki, kamienie

Krzysztof Grabarczyk | 12.03, 10:45

Elden Ring - Wyjście z Zamku Burzowego Całunu, Jeziorna Liurnia

Elden Ring - opis przejścia - wyjście z Zamku Burzowego Całunu, Jeziorna Liurnia 1

Kiedy już pokonaliśmy Godricka, Zszywańca czas udać się dalej. Po zwycięstwie otrzymaliśmy jedną z Wielkich Run. Tak naprawdę stanowią drogowskaz mowiący gdzie udać się po danym fabulanrym bossie. W opisie każdego z takich Run znajdziesz informacje o kolejnej Boskiej Wieży, do której należy się udać. W tym miejscu rozpoczyna się cała frajda związana z ostatnim dziełem From Software. Epickie zwycięstwo zaowocowało pokaźną sumą Run na Twoim koncie Zszywańca. Czas wykorzystać chwilę na odpowiednie wzmocnienie postaci (w zależności od preferowanej klasy oraz stylu prowadzenia walki). Po odkryciu kolejnego miejsca łaski, ruszamy w dalszy bój wzdłuż Ziem Pomiędzy. 

Elden Ring - opis przejścia - wyjście z Zamku Burzowego Całunu, Jeziorna Liurnia2

Udaj się do widocznej na wprot wieży. W środku zastaniesz komnatę z tronem należącym do upadłego pół-boga, Godricka. W tym miejsu nie możesz nawet używać broni, więc nie obawiaj się o jakąkolwiek utratę życia. Eksploruj kolejne komnaty, aż dotrzesz do tylnego wyjścia. 

Elden Ring - opis przejścia - wyjście z Zamku Burzowego Całunu, Jeziorna Liurnia 3

Jak widzisz, właśnie wyszliśmy na obszar, którym w odwrotnej kolejności odwiedziliśmy już jakiś czas wstecz. Pamiętaj, że Elden Ring to najbardziej roznbudowany projekt w bogatej historii From Software, więc możesz dowolnie eksplorować kolejne obszary. Warto jednak zachować pewną kolejność, więc skorzystaj z naszego poradnika do gry.

Elden Ring - opis przejścia - wyjście z Zamku Burzowego Całunu, Jeziorna Liurnia 4

Warto udać się teraz do Twierdzy Okrągłego Stołu i doładować Przywołanie Duchów, jeśli posiadasz niezbędny przedmiot - Nagrobą Konwalię. Gdzię ją uzyskać? Warto w tym celu eksplorować obecne w grze katakumby. Na mapie świata jest ich całkiem sporo. Przygotowaliśmy również oddzielny dział w poradniku poświęcony dungeonom. Tymczasem wrócmy do Ruin Przedniej Bramy. 

Elden Ring - opis przejścia - wyjście z Zamku Burzowego Całunu, Jeziorna Liurnia 5

Na powyższej mapie postanowiliśmy wskazać Ci drogę do kolejnego celu Twojej podróży. Możesz oczywiście eksplorować Elden Ring w dowolnej kolejności, lecz rekomendujemy trzymać się naszego szlaku. Dzięki temu unikniesz zbyt silnych przeciwników, natomiast wyzwanie nada pozostanie wysokie w zgodzie ze standardem From Software. Udaj się wieć na południe od Ruin Przedniej Bramy. Podążaj na wprost aż do mostu. Warto jednak zwiedzać pobliskie okolice, aby znaleźć dziesiątki rozrzuconych Złotych Run oraz wartościowych przedmiotów.

Spotkasz również kupca, które opowie Ci o smoku nawiedzającym pobliskie jezioro (jego lokalizację wskazaliśmy na mapie). Twoim aktualnym celem jest obecnie znacznik nr 5. Kupca znajdziesz pod numerem 3. W trakcie drogi zbaczaj na okoliczne ruiny i lootuj wszystko co się da. Udaj się więc w wyznaczonym kierunku aż dotrzesz do mostu.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika
cropper