Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Elden Ring

Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki, kamienie

Krzysztof Grabarczyk | 12.03, 10:45

Elden Ring Boss: Rudy wilk Radagona - porady taktyczne, jak pokonać?

Elden Ring - Akademia Rai Lucarii, cz.2 6

Po wszystkim czas iść dalej przed siebie, na górze ujrzysz naznaczone barierą przejście. Czeka Cię właśnie starcie z bossem. Rekomendujemy obranie odpowiedniej taktyki na rzecz szybkiego dotarcia do lokacji kiedy przegramy starcie z bossem. Tutaj nie ma miejsca łaski przy bossie lub nawet posągu Mariki 

Elden Ring - Akademia Rai Lucarii, cz.2 7

Boss: Rudy wilk Radagona 

Czas na starcie z wyjątkowo upartą bestią. Wilk stosuje zarówno ataki magiczne jak i bezpośrednie. Początkowo dość trudno jest  wyczuć ataki przeciwnika. To najgorszy rodzaj przeciwników jeśli chodzi o markowane ciosy. Są potężne i jednocześnie dość szybkie natomiast sam wróg często się wije i szarżuje.

- Wilk często rozpoczyna atak z potężnego wyskoku. Dla Ciebie takie chwile są najbardziej korzystne, ponieważ wystarczy odskoczyć w bok i zdążysz zadać dwa ciosy. 

- Warto do tego momentu trzymać go na odległość. Wystrzegaj sie ataków magicznych pod postacią trzech wystrzelonych jednocześniej błysków niebieskiego światła. Na sekundę przed wykonaj unik, jest duża szansa, że uda Ci się nie odnieść żadnych obrażeń. 

Elden Ring - Akademia Rai Lucarii, cz.2 8

- Bestia nie zmienia ataków jeśli utraci znaczną część zdrowia. Walka zatem pozostanie w jednostajnym tonie. Stosuj jedną, konsekwentną taktykę. 

- Nie przywołuj duchów od razu na początku, zaczekaj gdy Wilk utraci co najmniej połowę paska życia. 

- Po zwycięstwie otrzymasz trofeum/osiągnięcie oraz wartościowe przedmioty i ponad 8 tys. Runy.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika
cropper