Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Ulepszenie z PS4 do PS5, czy jest za darmo?

Czy upgrade Gran Turismo 7 jest darmowy?

Gran Turismo 7 to gra między-generacyjna, co oznacza, iż mogą zagrać w nią i posiadacze PlayStation 4, i PlayStation 5. Większość takowych produkcji posiada także możliwość bezpłatnego lub płatnego ulepszenia tytułu do wersji na nową konsolę.

Czy podobnie jest w przypadku Gran Turismo 7? Niestety, ale nie. Kupując wyścigówkę w wersji na konsole PlayStation 4 płytkę będziesz mógł włożyć do obu sprzętów Sony, lecz w przypadku "peespiątki" zagrasz za darmo wyłącznie w wersję we wstecznej kompatybilności, czyli tę, która nie posiada żadnych ficzerów i ulepszeń graficznych. Aby móc pobrać wersję dedykowaną PS5, przyjdzie Ci zapłacić 10 dolarów, a więc lekko ponad 40 złotych.

W przypadku zakupu Gran Turismo 7 w wersji na PS5, nie będziesz musiał wydawać jakichkolwiek dodatkowych opłat, aby móc cieszyć się grą na nowej konsoli Sony.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper