Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Sklep tuningowy, wdrażanie ulepszeń

Sklep tuningowy i ulepszenia w Gran Turismo 7.

Wraz z wykonywaniem kolejnych zadań wchodzących w skład menu z kawiarni otrzymasz dostęp do sklepu tuningowego. Znajdziesz tam wiele części i dokładnie pięć etapów ulepszania (dla fanów motoryzacji: są to stage 1, stage 2 itd.), które odblokowują się wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów kolekcjonera. Ten, przypomnijmy, wpływa na konto wtedy, gdy poszerzasz swoją flotę samochodów zdobywając je w wyzwaniach lub kupując w salonach.

Wybierając różne elementy zwracaj uwagę przede wszystkim na to, na co one dokładnie wpływają. Czasami jakaś część jest tańsza, a bardziej zwiększy możliwości mocy maksymalnej czy maksymalnego momentu obrotowego w jednostce napędowej, a to przede wszystkim o to chodzi w Gran Turismo 7 - samochody muszą być jak najszybsze. Warto jednak pamiętać, że musisz wsiąść do wybranego samochodu (z poziomu garażu), abyś mógł instalować w nim upgrade'y.

Gran Turismo 7 - Sklep tuningowy

Dobra informacja jest taka, że np. stage 2 możesz mieszać nawet ze stage 4. Nie ma tutaj żadnych blokad. Zwracaj jednak uwagę także na stan pojazdu (na dole metryczki). Jeśli olej lub silnik nie jest w doskonałym stanie, nowe części nie sprawią, że będziesz mógł ze swojego samochodu wycisnąć maksimum.

Ponadto, zakupionych ulepszeń nie możesz cofnąć ani odsprzedać, więc przed zakupem zastanów się dwa razy, czy na pewno interesuje Cię ten komponent. Polecam jednak iść od razu z grubej rury - wbij 8 czy 9 poziom kolekcjonera, aby odblokować sobie dwa ostatnie (wyścigowe i ekstremalne) ulepszenia. Trochę one kosztują, ale diametralnie (przede wszystkim tłumik wyścigowy i filtry powietrza) zwiększają możliwości wozu.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper