Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Poziom SI, czy boty są trudne do pokonania?

Poziom trudności w potyczkach singleplayer w Gran Turismo 7.

Rozpoczynając rozgrywkę w Gran Turismo 7 musisz wiedzieć, że pierwsze wyścigi zapoznawcze rozegrasz walcząc z przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. Nauczysz się wtedy podstaw, aby później móc z przytupem rozpocząć zmagania z prawdziwymi graczami.

Podczas wprowadzenia gra zapyta się Ciebie, który poziom trudności wyścigu Cię interesuje. Mowa tutaj oczywiście o levelu prezentowanym przez boty.

Gran Turismo 7 Poziom botów

Masz do wyboru tak naprawdę trzy opcje: łatwy, normalny i trudny. Nie trzeba ich objaśniać, lecz warto nadmienić, że jeśli wcześniej mieliście styczność z wyścigówkami, od razu wybierzcie ten ostatni. SI w Gran Turismo 7 potrafi szybko jeździć, ale nie na tyle, aby ktoś, kto wcześniej spędzał dużo czasu w ścigałkach nie mógł ich pokonać. 

Ponadto, poziom trudności możesz zawsze zmienić z poziomu głównego menu (nie mylić z ekranem wprowadzającym do wyścigu, bo tam edytujesz tylko asysty!). Przejdź do głównych ustawień, a potem znajdź "trudność wyścigu".

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper