Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Licencje, czym są, jak je zdobywać?

Wprowadzenie do licencji w Gran Turismo 7.

Po ukończeniu wprowadzenia i ukończeniu paru misji w kawiarni otrzymasz dostęp do centrum licencji. Z tego miejsca dowiesz się, za co one odpowiadają, a także jaką pełnią funkcję. To, jak wykonywać przygotowane w tymże miejscu zadania przeczytasz w innej zakładce naszego poradnika, a dokładniej w "mapa świata".

Mianowicie, licencje to nic innego, jak Twoje "prawo jazdy" w świecie Gran Turismo. Została ona podzielona na kilka kategorii i zaczyna się od "krajowa B", kończąc na "superlicencji". Wykonując wszelakie misje - przynajmniej na poziomie brązowym, choć warto próbować zdobyć ten złoty, co sprawi, iż do Twojego garażu trafi nie jeden, a dwa bonusowe pojazdy - ulepszasz swój profil kierowcy.

Gran Turismo 7 Licencje

Wbrew pozorom, oprócz bonusu w postaci dodatkowych samochodów zdobywane przez Ciebie kolejne licencje nie wpływają diametralnie na dodatkowe aktywności w świecie gry, a jedynie pełnią rolę kosmetycznego bonusu, ponieważ inny gracz, wchodząc na Twój profil, może podejrzeć, jaką licencje posiadasz. Jednakże, nic one nie odblokowują - działa to także w drugą stronę. Jeśli nie wykonasz zadań w centrum licencji, to nie będzie to oznaczać, że nie otrzymasz dostępu w późniejszym czasie do trybów sieciowych.

Centrum licencji jest swego rodzaju szkołą jazdy, którą powinni zainteresować się gracze dopiero wchodzący w świat Gran Turismo. Znajdziesz tutaj wiele wyzwań, które uczą hamować, przyśpieszać, pokonywać zakręty i wiele, wiele więcej.

Gran Turismo 7 Porady w licencjach

Pamiętaj, że jeśli nie wiesz, w jaki sposób wykonać powierzone Ci zadanie, możesz skorzystać z tzw. prezentacji, podczas której Twój instruktor dokładnie wytłumaczy Ci, i pokaże na ekranie, jak najlepiej się zachować, aby zakończyć postawione przed Tobą wyzwanie. Wysłuchuj jego rad, a na pewno uda Ci się zdobyć minimum brązowy pucharek.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper