Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Kawiarnia: menu, kolekcje, trofea

Tryb single-player w Gran Turismo 7.

Po zakupie pierwszego samochodu w Gran Turismo 7 otrzymasz dostęp do kawiarni. To miejsce, w którym spotkasz wiele ciekawych osób chcących zlecić Ci misje, które wykonujesz w trybie dla pojedynczego gracza. Są one przyjmowane w ramach menu, w których widnieją wszelkie potrzebne informacje nt. powierzonego Ci zadania. Czasami będą one dotyczyć zapoznania się z podstawowymi mechanikami gry, a w innym czasie zdobycia nowych pojazdów.

Odblokowywanie nowych wozów sprawia, że powiększasz swoją flotę wozów w garażu, a także zdobywasz kolejne kolekcje dostępne do podejrzenia w kawiarni. Osoba rozmawiająca z Tobą w tymże miejscu publicznym zbiera i przekazuje cenne informacje nt. wskazanych serii samochodów, więc jeśli wykonasz powierzoną od NPC-a misje możesz być pewien, że opowie Ci on o tym, w jakich warunkach i okolicznościach najlepiej spisują się zebrane przez Ciebie fury.

Gran Turismo 7 - Kawiarnia

Po pewnym czasie znajdziesz tutaj również trofea. Wraz z pchnięciem "trybu kariery" do przodu zaczniesz brać udział w dłuższych mistrzostwach, za których ukończenie jesteś wynagradzany specjalnymi pucharami - o ile oczywiście uplasujesz się w klasyfikacji na jednym z pierwszych trzech miejsc.

Pamiętaj przede wszystkim, aby ciągle aktywować kolejne zadania (menu). Na mapie świata zostanie naniesiony odpowiedni znacznik, który wskaże Ci, gdzie i co musisz zrobić, aby wykonać powierzone Ci cele.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper