Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - Technologia, odblokowywanie nowych gadżetów oraz ulepszeń

Opracowywanie nowych gadżetów, ulepszenia w dziale technologia.

Rozdział 28

Gadżety odgrywają sporą rolę w Rainbow Six Extraction. Są one z Tobą cały czas i niejednokrotnie sprawią, że wyjdziesz z opałów o własnych siłach. Na początku rozgrywki będziesz miał do dyspozycji granaty dymne deprymujące wrogów, a także dron zwiadowczy, który pomaga oznaczać wrogów i inne cele.

Wraz z postępem rozgrywki będziesz zdobywał punkty doświadczenia, które wpływają na ogólny postęp rozgrywki. Wykonując cele i badania zdobywasz kolejne poziomy gry (łącznie jest ich 30), co sprawia, iż zdobywasz żetony potrzebne do opracowania nowych gadżetów.

Znajdując się już w dziale technologia zauważ jedno - ulepszenia w górnej linii to przede wszystkim granaty podpięte pod kategorię ładunki wybuchowe. Z kolei rzeczy w dolnej linii to bardziej odnawialne lub automatycznie używane wyposażenie. Przy modyfikowaniu wyposażenia operatorów zauważysz, że tam gadżety również są podzielone na rzeczone dwa działy.

Pamiętaj, że aby odblokować te najlepsze gadżety musisz osiągnąć wyznaczony poziom postępu. Nie bój się jednak o ilość żetonów - opracowanie każdego z dostępnych przyrządów to koszt jednej waluty.

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper