Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - rodzaje broni, jak modyfikować?

Jakie rodzaje broni występują w Rainbow Six Extraction i w jaki sposób można je modyfikować?

Rozdział 15

Każdy z 18-stu dostępnych operatorów w Rainbow Six Extraction posiada inną broń - wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i sprawdzić, co obecnie nosi przy sobie dana postać. Jedna z nich skorzysta ze strzelby, druga z karabinu szturmowego, trzecia z pistoletu maszynowego, czwarta z karabinu maszynowego, a jeszcze czwarta z karabinu wyborowego. Do wyboru, do koloru.

Po kliknięciu w jakąś broń możesz zobaczyć ewentualne zamienniki, które staną się dostępne dopiero po uzyskaniu wskazanego przez grę poziomu doświadczenia wskazanego operatora. Ciekawiej natomiast wygląda sam proces modyfikacji, bo ten nie licząc dwóch slotów odpowiadających za przedmioty kosmetyczne potrafi drastycznie zmienić działanie giwery.

Najczęściej do edycji będziesz miał celownik, lufę, a w niektórych sytuacjach również uchwyt. Dzięki specjalnym celownikom możesz ze zwykłego karabinu szturmowego na bliski dystans zrobić karabin wyborowy na średni dystans i dodatkowo wyposażyć go w tłumik, co pomoże w cichym podejściu.

Czytaj uważnie opisy dodatków, bo nie zawsze wpływają one na czyste statystyki, a wyłącznie na warunki broni. Większą uwagę warto przykuć wzorowi rozrzutu, który pokazuje, jak np. dane uchwyty wpłyną na strzelanie bez przerw.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper