Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - operatorzy i ich zdolności, kim warto grać?

Ile operatorów znajduje się w Rainbow Six Extraction i jakie są ich zdolności?

Rozdział 14

Ubisoft zadbał o dokładnie 18 operatorów w Rainbow Six Extraction. Aby podejrzeć ich zdolności wystarczy najechać na interesującą Cię postać kursorem, a następnie zapoznać się ze szczegółami umieszczonymi po prawej stronie ekranu. Pamiętaj, że na początek otrzymasz dostęp do 9 zróżnicowanych postaci, a dopiero wraz z postępem będziesz miał możliwość sprawdzenia tych pozostałych.

Oprócz zdolności, która wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia danego bohatera zostaje ulepszona (np. Doc może regenerować więcej punktów zdrowia wraz z kolejnym levelem, a Lion wykrywać jeszcze bardziej oddalonych wrogów), wyróżnić trzeba także atut. Jest on zazwyczaj stricte powiązany z główną zdolnością i zawsze jest dostępny po osiągnięciu piątego poziomu operatora.

Rozdział 14

Kim więc warto zagrać na początku zabawy? Bardzo interesująco wypada Doc (choć nie grzeszy szybkością) potrafiący leczyć siebie i innych członków drużyny, Lion potrafiący wykrywać przez krótki czas wszystkich poruszających się w okolicy wrogów, a także Vigil mogący stać się niewidzialnym dla oponentów na jakiś czas, co pomaga w dokonywaniu cichych zabójstw.

Ponadto, broń Liona i Vigila jest odpowiednia do założenia tłumika - ten pierwszy ma nawet odgórnie go nałożonego na swój karabin maszynowy. Dzięki temu potrafią po cichu eliminować gniazda, a także wrogów. Zwrócić uwagę warto również na jeden aspekt - Vigil potrafi dość szybko się poruszać.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper