Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - niszczenie ścian, zabijanie przez ściany, wzmacnianie konstrukcji

Jak niszczyć ściany, zabijać przez ściany i wzmacniać konstrukcje w Rainbow Six Extraction?

Rozdział 24

Na mapach Rainbow Six Extraction nie zabrakło obiektów, które możemy niszczyć. Są to przede wszystkim ściany stworzone ze słabego materiału. Będąc wyposażony w specjalną latarkę REACT podchodząc pod wyżej wymienione ściany możesz zauważyć postać wroga.

Dzięki rzeczonemu urządzeniu Twoim oczom ukazuje się jego postura, a także słabe punkty - w przypadku zdjęcia wyżej będzie to głowa (kolor czerwony). Na zielono oznaczono części ciała, w które nie warto strzelać, ponieważ odznaczają się one grubą, twardą skórą.

Ściany możesz niszczyć za pomocą granatów, specjalnych gadżetów rzucanych/przylepnych, a także za sprawą uderzeń ręką. To ostatnie robi najmniejszy huk, a więc jeśli masz ochotę na ciche podejście, możesz uderzyć w jakiś punkt i po kryjomu eliminować oponentów.

Rozdział 24

W grę wchodzi również barykadowanie się, czyli wzmacnianie ścian/okien. Jeśli znajdujesz się w jakimś pomieszczeniu, które musisz chronić przed atakami wrogów, warto skorzystać ze specjalnych materiałów, które zwiększą odporność na uderzenia. Jeśli Ci ich braknie, to możesz uzupełnić je w skrzynkach z zapasami REACT.

Warto jednak wspomnieć, że barykadowanie się nie jest bardzo opłacalne - wrogowie są na tyle potężni, że po jednym wybuchu czy kilku mocnych uderzeniach wzmocnienie zostanie zniszczone.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper