Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - cicha eliminacja wrogów, jak po cichu zabijać archaików?

Jak po cichu eliminować wrogów w Rainbow Six Extraction?

Rozdział 18

Cicha eliminacja w Rainbow Six Extraction jest bardzo ważna. Dzięki niej nie zaalarmujesz innych wrogów i będziesz mógł w dalszym etapie zabawy w dalszym ciągu poruszać się po kryjomu, unikając przy tym niepotrzebnej walki. Najczęstszym i jednocześnie najprostszą metodą na cichą eliminację jest podchodzenie pod przeciwników od tyłu i wykonywanie eliminacji.

Wraz z rozwojem i rozpoczynaniem zabawy na wyższych poziomach trudności wrogowie będą coraz silniejsi, a więc będziesz zmuszony korzystać z gadżetów czy zdolności operatorów, aby wykonywać ciche eliminacje. Mówiąc o tych pierwszych wyróżnić warto już dostępne na początku zabawy granaty dymne, które po uwolnieniu dymu w obrębie wrogów na kilka sekund dezorientują je - to dobra szansa, aby gdzieś się ukryć albo zabić oponentów po cichu.

Będąc już przy technologii warto wspomnieć także o wszelkich przyrządach, które pomagają oznaczać wrogów (możesz robić to również manualnie, ale musisz nacelować na wroga swoim celownikiem) - np. minie skanującej, granacie skanującym, czy dronie zwiadowczym.

Rozdział 18

W cichej eliminacji pomoże Ci także sam Vigil, który jest do tego wręcz stworzony. Posiada on zdolność zakłócającą umysły przeciwników, co sprawia, że jest on niewidoczny przez kilkanaście sekund - aż do wykonania jakiegoś ruchu zdradzającego jego pozycję (zabójstwo, oddanie strzału itp.).

Warto wspomnieć, że operatorka Alibi także posiada coś, co pomaga w eliminowaniu oponentów. Posiada ona wabik, który sprawia, że podchodzą do niego wrogowie - gdy się nim zainteresują zostają oznaczeni aż do przejścia do kolejnego etapu lub zakończenia rozgrywki.

Co najważniejsze - w cichej eliminacji pomagają bronie z założonym tłumikiem. Możesz prawie każdemu pistoletowi i karabinowi ustawić go, więc niemalże z każdego operatora zrobisz cichego zabójcę - nie nadają się tylko Ci, którzy korzystają ze strzelb.

Rozdział 18

Przyglądaj się także pojawiającym na ekranie ikonom. Niektóre z nich pokazują, gdzie znajduje się gniazdo albo po której części lokacji spacerują wrogowie. Wszelki huk powodowany Twoimi działaniami jest wyrażany potrzaskanym trójkątem.

Pamiętaj, że Twój zegar na lewej dłoni sygnalizuje, czy znajdujesz się blisko niebezpieczeństwa. Jeśli świeci na niebiesko - jesteś w cieniu. Jeśli na czerwono - zostałeś wykryty przez wrogów.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper