Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - cele misji, kiedy i jak się ewakuować?

Jak podejrzeć cele misji w Rainbow Six Extraction i kiedy się ewakuować?

Rozdział 21

W Rainbow Six Extraction znajdziesz się w czterech głównych regionach - każdy z nich oferuje tak jakby po trzy lokacje, ale nie jest to jednoznaczne z tym, że podczas poznawania kampanii do Twojej dyspozycji zostanie oddanych wyłącznie dwanaście misji. Biorąc udział w jakimś zadaniu zawsze musisz mieć na uwadze to, że każde ponowne podejście nawet do tej samej miejscówki sprowadza się do innych zadań.

Za każdym razem będziesz musiał wykonać trzy cele misji. Pierwszy jest zazwyczaj najprostszy, a ostatni najcięższy. Problem polega na tym, że między kolejnymi wyzwaniami Twoje zdrowie nie uzupełnia się automatycznie - musisz dbać o nie osobiście i szukać rozmieszczonych po arenach czy punktach kontrolnych apteczek zapełniających pasek zdrowia.

Rozdział 21

Jeśli nie czujesz się już na siłach, a Twoje zapasy są małe (jeśli nie posiadasz więcej niż 50HP przy śluzie prowadzącej do kolejnej lokacji, lepiej przemyśleć sytuację), warto zastanowić się nad powrotem do bazy. Jeśli zginiesz będziesz musiał wrócić do tego samego miejsca innym operatorem i uratować tego drugiego, aby odzyskać zdobyte wcześniej PD. Dodatkowo, ten uratowany będzie wyłączony z akcji na kilka następnych misji, więc czasami warto odpuścić drugi/trzeci cel kosztem uratowania siebie i zdobycia dodatkowych premii za ewakuację.

Pamiętaj, że po kliknięciu touchpada (w przypadku konsoli PlayStation), przejdziesz do menu rozgrywki, w którym znajdziesz szczegółową mapę obiektu. Nie brakuje w niej m.in. dokładnych przejść między pomieszczeniami, słabych ścian czy punktów eksfiltracji.

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper