Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - build: operator zwiadowca/wsparcie

Najlepszy build i operatorzy do zwiadowców w Rainbow Six Extraction.

Lion

Rozdział 10

W drużynie Rainbow Six Extraction warto mieć także zwiadowcę, który oprócz umiejętności walki będzie chętny jako pierwszy wejść do kolejnego pomieszczenia i sprawdzić położenie wrogów. Idealny do tego typu zadań będzie Lion dostępny od początku rozgrywki.

Operator ten posiada specjalny dron, który po aktywowaniu wykrywa wszystkich poruszających się wrogów w okolicy. Są oni oznaczani na ekranach wszystkich graczy specjalnym, czerwonym konturem. Początkowo działa on tylko przez kilka sekund, a jego ponowna aktywacja jest dostępna dopiero po minucie, ale wraz z rozwojem bohatera wartości te zwiększą się.

Rozdział 10

Lion może posłużyć nie tylko jako zwiadowca, a także jako wsparcie dzięki swojej podstawowej broni. To bardzo mocny karabin szturmowy wyposażony w magazynek liczący aż 50 nabojów. Pozwala mu to na nieprzerwane, a przy tym szybkie wystrzeliwanie nabojów. Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, aby do broni dołożyć tłumik, dzięki czemu będziesz mógł po cichu eliminować wrogów oraz gniazda.

W sekcji gadżety warto wyposażyć się w granat dymny albo granat klejowy - oba z nich deprymują wrogów i sprawiają, że zaczynają głupieć. Z kolei przy wyposażeniu można wybrać zestaw reanimacyjny, który sprawia, że w przypadku powalenia możesz samodzielnie się zreanimować. Po uzupełnieniu zapasów w skrzynce REACT zestaw ten wróci do Twojego plecaka.

Pulse

Rozdział 10

Dobrym zwiadowcą jest Pulse. Posiada on czujnik bicia serca, który możesz aktywować w każdym momencie i używać, ile tylko zapragniesz. Pokazuje on na specjalnym ekranie miejsca, w których znajdują się gniazda - ułatwia to ich eliminację i przy odrobinie sprytu sprawia, że czyszczenie lokacji jest proste oraz przyjemne.

Pulse w przypadku broni najlepiej odnajdzie się z UMP45 lub 556XI, które możesz bez problemu wyposażyć w tłumik zmniejszający odgłos. Przez pierwsze trzy poziomy jesteś jednak skazany na strzelbę, więc staraj się jej używać tylko w krytycznych sytuacjach - tego typu bronie są bardzo głośne, a więc po oddaniu strzału zdradzisz swoją pozycję wrogom.

Rozdział 10

W przypadku gadżetów i wyposażenia warto wybrać to samo, co zostało wymienione już w przypadku Liona. Czyli granat dymny/klejowy oraz zestaw reanimacyjny.

Rook

Rozdział 10

Na wsparcie przyda się także Rook, który wyróżnia się na tle wszystkich innych operatorów posiadaniem torby na pancerze, w której skład wchodzi kilka płytek mogących zostać zabrane przez gracza lub sojuszników. Każda wkładka zmniejsza odnoszone obrażenia o równe 20%, a także zapewnia powalenie, gdy stracimy pełny pasek zdrowia. Nie mając na sobie dodatkowego pancerzu nie zostaniemy powaleni, a od razu zginiemy na arenie.

W przypadku broni, a także gadżetów Rooka można zasugerować się podpowiedziami do dwóch powyższych operatorów. MP5 jest zdecydowanie potężniejsze niż P90, a granaty klejące i zestaw reanimacyjny sprawi, że postać ta idealnie spisze się jako wsparcie.

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper