Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - build: operator cichy zabójca

Najlepszy operator do cichego podejścia w Rainbow Six Extraction.

Vigil

Rozdział 11

Jeśli masz ochotę pobawić się w cichego zabójcę zainteresuj się operatorem Vigil. To bardzo mobilna postać, która posiada specjalny zakłócacz z wgranym systemem kamuflażu. Po aktywowaniu urządzenia możesz być pewien, że na kilka sekund staniesz się niewidzialny.

Do normalnej postaci wrócisz dopiero wtedy, gdy wykonasz czynność kosztującą Vigila trochę sił. Mowa tutaj o rozpoczęciu biegania, strzelania czy eliminowania po cichu wrogów/gniazd. Wraz z rozwojem bohatera kamuflaż będzie trwał dłużej (na start jest to 10 sekund), a jego odnowienie będzie zajmowało nie więcej niż 20 sekund.

Rozdział 11

Standardowa broń tego operatora jest najlepsza. To pistolet maszynowy, który mimo tego, iż nie zadaje dużych obrażeń, to jest szybkostrzelny i do tego bardzo mobilny. Dobrze sprawdza się dla cichego zabójcy, któremu zależy na przechytrzaniu oponentów. Pamiętaj jednak, aby założyć do giwery tłumik i - najlepiej - celownik kolimatorowy.

W kwestii gadżetów warto sięgnąć po granaty dymne lub klejące - oba z nich deprymują wrogów i sprawiają, że zaczynają głupieć. W przypadku wyposażenia można zdecydować się na zestaw reanimacyjny lub pancerz zmniejszający przyjmowane obrażenia o 20%, a także zapewniający powalenie (a nie od razu śmierć na arenie).

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper