Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - Buddy Pass, jak dać znajomym dostęp do gry na 2 tygodnie?

Czym jest Buddy Pass i jak działa w Rainbow Six Extraction?

Już przed premierą Rainbow Six Extraction Ubisoft wspominał o specjalnej przepustce, która pozwala zaprosić do gry znajomych. Zwie się ona Buddy Pass i jest przypisana dla każdego, kto posiada kopię gry na jakiejkolwiek z dostępnych platform.

Będąc posiadaczem gry możemy zaprosić maksymalnie dwóch znajomych do rozgrywki. Przypisując im dostęp do rozgrywki doprowadzamy do tego, że otrzymują one na wskazane przez nas konto (wcześniej muszą pobrać na nie pliki gry) 14-dniowy dostęp do pełnej wersji Rainbow Six Extraction. Przez ten czas mogą sprawdzić wszystkie lokacje i operatorów wspólnie z nami.

Po wygaśnięciu dwóch tygodni darmowego dostępu dostęp do gry zostanie zablokowany, a do kontynuowania zabawy będzie potrzeba zakupić pełną wersję produkcji. Cały postęp rozgrywki zostanie przeniesiony, a więc wszystkie zdobyte punkty doświadczenia, odblokowani operatorzy, a także zmiany wprowadzone w ich wyposażeniu zostaną zapisane.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper