Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: multiplayer, jak grać online?

Forza Horizon 5 jest tytułem, który świetnie smakuje i w trybie dla pojedynczego gracza i dla tego, który został stworzony z myślą o wspólnych jazdach. Po ukończeniu prologu zostaniesz automatycznie przeniesiony do tej pierwszej opcji, a jeśli chcesz zacząć zabawę z innymi graczami w jednej sesji, musisz wejść do menu i aktywować wskazany kafelek.

Forza Horizon 5 jak grać ze znajomymi? Konwoje 

Aby dołączyć do konwoju, przejdź do menu, a następnie zakładki "online", z której klikniesz w kafelek "konwój". Teraz zdecyduj, czy chcesz stworzyć własną sesję czy też dołączyć do już istniejącej. Wybierz interesującą Cię kategorię (jeśli szukasz kogoś, kto pościgałby się w wyścigach na asfalcie, wybierz zawody uliczne. Jeśli chcesz zagrać ze znajomym, utwórz prywatną sesję).

Forza Horizon 5 multiplayer - Swobodna jazda po Meksyku

Aby po prostu dołączyć do losowej sesji online przejdź do zakładki online w menu, a następnie kliknij w kafelek o nazwie Horizon Life. Jest on umieszczony na samym dole po prawej stronie. Jeśli go nie widzisz to znaczy, że jesteś już w takowej sesji, a obok Ciebie znajdą się prawdziwi gracze (na mapie oznaczeni szarymi, poruszającymi się kółkami).

Zamiast niego może pojawić się w Horizon Solo, które sprawi, że przeniesiesz się do sesji prywatnej, w której będziesz - swobodnie eksplorując Meksyk - jeździł samotnie lub z drivatarami innych osób (inaczej botami).

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY