Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady

Resident Evil Village - Odradzanie się wrogów, czy występuje?

Mateusz Wróbel | 27.10, 21:15

Resident Evil Village poradnik - Odradzanie się wrogów, czy występuje?

Odradzanie się wrogów w Resident Evil Village występuje, ale nie w każdym przypadku. Jeśli działamy na terytorium X z powodu zadania 1, to czyszcząc przykładowo dom starszej babci z Lycanów, nie pojawią one się w tym miejscu, gdy będziemy zajmowali się cały czas tym samym głównym zadaniem. Dopiero, gdy opuścimy wyczyszczone tereny i wrócimy do nich po jakimś czasie, oponenci mogą pojawić się (ale też nie muszą - nie ma tutaj wyznaczonej reguły) we wcześniej zwiedzonych miejscach.

Sytuacja ta nie występuje w przypadku zaskryptowanych akcji. Czyszcząc wioskę z potworów możemy spotkać ich w tym samym miejscu nawet po jednej minucie, jeśli gra nie będzie nam pozwalała wrócić na poprzednie tereny. Gdy dotrzemy do wyznaczonej, oddalonej od obecnego miejsca lokacji, a potem znowu wrócimy do wyczyszczonej przedtem wioski, potworów wtedy na swojej drodze nie napotkamy.

Źródło: własne

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY

cropper