Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady

Resident Evil Village - Daniela - Druga córka Dimitrescu

Mateusz Wróbel | 14.05.2021, 09:30

Resident Evil Village poradnik - Boss Druga córka Dimitrescu - Daniela

Po otwarciu drzwi do biblioteki, natkniesz się na drugą córkę Alciny - Danielę. Kobieta będzie blokowała Ci przejście przez jakiekolwiek drzwi, więc jedyną deską ratunku jest walka. Wbrew pozorom - nie jest ona skomplikowana. Twoim zadaniem jest sprawienie, aby do pomieszczenia wpadło świeże powietrze.

Resident Evil Village - Ucieczka przed Alciną, Iron Insignia Key, Druga Córka Alciny, Druga maska

Element ten sprawi, że Daniela straci swoją tarczę z owadów. Aby to uczynić, zachęć ją do przybycia na środek pomieszczenia (po prostu stań tam Ethanem na chwilę), a potem odwróć się do drewnianego filara znajdującego się na wprost drzwi prowadzących do nieodkrytego jeszcze pomieszczenia. Pociągnij za zamieszczoną na nim klamkę, aby otworzyć witrynę znajdującą się na górze biblioteki. Gdy to zrobisz, atakuj Danielę czym chcesz, pamiętając jednak, aby trzymać ją na dystans. Mimo braku ochrony w postaci owadów, kobieta wciąż może spróbować nas zaatakować.

Gdy tylko poczujesz, że witryna się zamyka, szybko podbiegnij pod klamkę i ponownie wciśnij ją na dół. Sekwencję tę powtarzaj aż do momentu, gdy nie pozbędziesz się drugiej córki Alciny.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY

cropper