Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady

Resident Evil Village - Boss Przywódca Lycanów, jak pokonać?

Mateusz Wróbel | 14.05.2021, 09:30

Resident Evil Village poradnik - Boss Przywódca Lycanów, jak pokonać?

Jego pierwszym, powtarzającym się atakiem jest wskoczenie na skałę przed Tobą i doskoczenie do ostatniej Twojej pozycji. Gdy zauważysz przeciwnika na górze, biegaj od lewej do prawej, aby nie dosięgnął Cię swoim młotem. Gdy już będzie na dole, wyciągnij - najlepiej rewolwer - i strzelaj w głowę oponenta (warto nadmienić, że boss nie ma żadnych czułych punktów), uważając na uderzenia młotem, które są bardzo potężne.

Resident Evil Village - Ruiny twierdzy, Przywódca Lycanów, Czwarta część córki 

Po straceniu pewnej części paska zdrowia, przywódca Lycanów przyzwie 2-3 pomagierów. Nie trać na nich czasu ani naboi, bo możesz załatwić ich, od razu po zeskoczeniu ze skały, jedną bombą rurową. Jeśli jej nie masz, to leżą one przy świecach widocznych po bokach. Granat ten możesz rzucać także w stronę bossa, choć rób to z lekkim wyprzedzeniem - bomba wybucha dopiero po 3-4 sekundach po upadku.

Wróg w pewnym momencie może chwycić filar - gdy będzie się do tego przymierzał, strzelaj w niego, bo jego ruchy są bardzo powolne. Możesz skorzystać z karabinu snajperskiego chowając się za główną skałą, aby nie zostać uderzony ciężkim przedmiotem.

Resident Evil Village - Ruiny twierdzy, Przywódca Lycanów, Czwarta część córki 

Po paru celnych strzałach, przywódca Lycanów padnie, a Ty będziesz mógł zebrać z niego wartościowy kryształ.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY

cropper