Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 23.02.2015 19:35
FutureGrind pojawi się na PS4. Zobacz wideo!
295V

FutureGrind pojawi się na PS4. Zobacz wideo!

„W zespole uważamy, że to takie skrzyżowanie Uniracers z OlliOlli” – twierdzi deweloper. Dość dobrze zresztą to zdanie podsumowuje, czym FutureGrind jest, gdyż zakwalifikowanie tej produkcji do jednego konkretnego gatunku może nie być takie proste.

W założeniu FutureGrind opiera się o szaleńczą jazdę i wykonywanie trików futurystycznym motocyklem. Lub przynajmniej urządzaniem, które go przypomina. Z dużą prędkością będziemy poruszali się po planszy, traktując jako tor platformy znajdujące się pod motocyklem jak i nad nim.

Samą maszynę nazwano „Grinder”. Posiada dwa koła – jedno czerwone i jedno błękitne. Myk i cała trudność produkcji polega na tym, że znajdujące się pod nami i nad nami platformy również są oznaczone tymi samymi kolorami. Cel gry jest prosty: wykonywać triki i nie pozwolić, aby zetknęły się niewłaściwe kolory koła i podłoża.

Twórcy obiecują, że w produkcji będzie chodziło przede wszystkim o umiejętności, szybkość, ale też zdolność do wykonywania coraz trudniejszych sztuczek. Data premiery tytułu nie została jeszcze podana do wiadomości.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/02/23/futuregrind-coming-soon-ps4/

Tagi: futuregrind milkbag games playstation 4 wideo