Daniel Stroński Daniel Stroński 21.02.2015 11:00
Twórcy Sniper Elite chcą zrobić grę pod film Sędzia Dredd
629V

Twórcy Sniper Elite chcą zrobić grę pod film Sędzia Dredd

Studio Rebellion, autorzy serii Sniper Elite i nadchodzącego Nazi Zombie Army Trilogy (PS4), chce porzucić na chwilę karabiny snajperskie i czasy drugiej wojny światowej, by zająć się nieco bardziej futurystycznymi klimatami.

Sędzia Dredd to film z 1995 roku ze Stallone'em w roli głównej, który opowiada historię miasta przyszłości. Prawo stanowią i egzekwują tam specjalnie wyznaczeni sędziowie, lecz jeden z nich zostaje posądzony o morderstwo. Produkcja nie zebrała dobrych recenzji i swego czasu była komercyjną klapą.

Komiks, na podstawie którego film powstał, zrodził niedawno sequel - Dredd 3D (2012) - i miała pod niego zostać podpięta gra wideo autorstwa studia Rebellion. Plan powstał, deweloper miał kilka pomysłów, lecz czasowo nie był w  stanie wyrobić się w czasie na premierę filmu - jak zdradzono podczas konferencji prasowej związanej z Nazi Zombie Army Trilogy (PS4).

Pomysłów jednak nie porzucono i gra może powstać - jeśli petycja fanów prosząca o sequel rzeczywiście przyniesie kolejną część. Chcielibyście zobaczyć, jak studio sprawdziłoby się w klimatach miasta przyszłości, a może czekacie na kolejnego Sniper Elite'a, w którym znów zapolujemy na Hitlera?

Źródło: http://www.playstationtrophies.org/news/news-15560-Sniper-Elite-Developer-Interested-in-Making-a-Judge-Dredd-Game.html

Tagi: Nazi Zombie Army Trilogy playstation 4 Rebellion sniper elite