To już chyba ostatnia informacja o długości The Order 1886

News
2005V
To już chyba ostatnia informacja o długości The Order 1886
Marek Kłos | 17.02.2015, 12:45

W ciągu ostatnich kilku dni powstało wiele teorii na temat długości rozgrywki w . Ready at Dawn nie podjęło się komentowania wycieków mówiących o czasie 5 i pół godziny potrzebnym na skończenie gry. Natomiast podczas imprezy we Włoszech, zapytany przez publiczność, Andrea Pessino udzielił odpowiedzi.

Według założyciela Ready at Dawn, wewnętrzne testy wykazały, że przy normalnym tempie grania i standardowym poziomie trudności, powinno zająć miedzy 8 a 10 godzin. Jeśli zaś porwiecie się na poziom trudny, albo będziecie chcieli szukać każdego detalu, to czas ten wydłuży się do ponad 12 godzin.

Pessino przyznał także, że jeśli przebiegniecie przez ich produkcję, pomijając wszystko co się da, to prawdopodobnie uda Wam się zejść to tych pięciu i pół godziny.

Muszę powiedzieć, że bardziej wierzę w tyn przypadku twórcom, Mam wrażenie, że speed run, o którym zrobiło się tak głośno, został opublikowany tylko aby narobić szumu. Prawie każdą grę da się przebiec i skończyć o wiele szybciej, niż robi to większość graczy. Wygląda więc na to, że dostarczy nam standardowej ilości zabawy, a przy tym oszołomi grafiką i wciągnie w ciekawą historię.

Źródło: http://www.dualshockers.com/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych