Marek Kłos Marek Kłos 17.02.2015 12:45
To już chyba ostatnia informacja o długości The Order 1886
1955V

To już chyba ostatnia informacja o długości The Order 1886

W ciągu ostatnich kilku dni powstało wiele teorii na temat długości rozgrywki w The Order 1886 (PS4). Ready at Dawn nie podjęło się komentowania wycieków mówiących o czasie 5 i pół godziny potrzebnym na skończenie gry. Natomiast podczas imprezy we Włoszech, zapytany przez publiczność, Andrea Pessino udzielił odpowiedzi.

Według założyciela Ready at Dawn, wewnętrzne testy wykazały, że przy normalnym tempie grania i standardowym poziomie trudności, The Order 1886 (PS4) powinno zająć miedzy 8 a 10 godzin. Jeśli zaś porwiecie się na poziom trudny, albo będziecie chcieli szukać każdego detalu, to czas ten wydłuży się do ponad 12 godzin.

Pessino przyznał także, że jeśli przebiegniecie przez ich produkcję, pomijając wszystko co się da, to prawdopodobnie uda Wam się zejść to tych pięciu i pół godziny.

Muszę powiedzieć, że bardziej wierzę w tyn przypadku twórcom, Mam wrażenie, że speed run, o którym zrobiło się tak głośno, został opublikowany tylko aby narobić szumu. Prawie każdą grę da się przebiec i skończyć o wiele szybciej, niż robi to większość graczy. Wygląda więc na to, że The Order 1886 (PS4) dostarczy nam standardowej ilości zabawy, a przy tym oszołomi grafiką i wciągnie w ciekawą historię.

Źródło: http://www.dualshockers.com/

Tagi: andrea pessino czas playstation 4 ready at dawn the order 1886