Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 10.02.2015 18:49
Bethesda pierwszy raz będzie miała swoją konferencję na E3 - pojawią się zapowiedzi nowych gier?
823V

Bethesda pierwszy raz będzie miała swoją konferencję na E3 - pojawią się zapowiedzi nowych gier?

Jeśli Bethesda robi konferencję, to wiedzcie, że coś się dzieje. A dziać się będzie bardzo dużo, bo Fallout 4 to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Firma pierwszy raz w swej historii będzie prowadziła bezpośrednio konferencję na tegorocznym E3! Czego możemy się spodziewać?

Ciężko jeszcze stwierdzić, co dokładnie zostanie pokazane, ale z dotychczasowych informacji możemy spodziewać się całego zalewu gier AAA. Pierwszy raz w historii Bethesda stwierdziła, że przynajmniej w tym roku warto jednak się pofatygować i poprowadzić konferencję.

Od jakiegoś roku słyszymy, co i raz to wypływające wiadomości o Fallout 4. Jedyną potwierdzoną informacją, która nie okazała się oszustwem, była rejestracja znaku handlowego "Fallout 4". Więcej dowiemy się prawdopodobnie w nadchodzącym miesiącach i ostatecznie na samym E3.

Prawdopodobnie nie usłyszymy niestety o nowej odsłonie The Elder Scrolls. The Elder Scrolls Online trafi jednak ostatecznie na konsole i to właśnie o tej grze możemy spodziewać się nowych wieści. Inna sytuacja ma się jednak w wypadku Dishonored, które wręcz domaga się kolejnej części. Podobnie zresztą jak Doom. Raczej nie możemy oczekiwać nowej odsłony The Evil Within i Wolfenstein: The New Order. Jest jeszcze za wcześnie, a Bethesda nie śpieszy się z wydawaniem swoich gier.

Co nam pozostaje? 14 czerwca 2015 roku. To właśnie tego dnia dowiemy się, jakie też nowości przygotowała dla nas Bethesda.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/02/10/bethesda-hosting-its-first-ever-e3-conference-in-2015

Tagi: bethesda dishonored 2 doom 4 e3 2015 Fallout 4