Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 06.02.2015 18:32
Secret Ponchos otrzyma nowe mapy i postacie. Za darmo!
905V

Secret Ponchos otrzyma nowe mapy i postacie. Za darmo!

Secret Ponchos (PS4) wzbudziło masę emocji. Ciężko się dziwić, skoro nawet za bardzo nie działało poprawnie w dniu premiery. Nie znaczy to jednak, że deweloper porzucił produkcję. Wręcz przeciwnie, czego dowodem jest nadchodząca paczka.

Została określona jako „Pola Łowieckie”. Na dzień dobry dostaniemy zupełnie za darmo dwie nowe mapy. Osoby chcące wspomóc deweloperów Secret Ponchos (PS4) będą mogły zakupić dwóch typów spod ciemnej gwiazdy, rozszerzając listę z pięciu do siedmiu grywalnych postaci. Gordo i The Wolf nie tylko będą wyglądali inaczej, ale też będą posiadali unikalną dla siebie mechanikę rozgrywki.

Oprócz tego tytuł doczeka się także wielu usprawnień i poprawek. Łatka będzie dotyczyła przede wszystkim poprawy balansu oraz zwiększenia wsparcia dla nowych graczy. Pojawi się między innymi samouczek, a wraz z nim tryb pozwalający nam na praktykę poza głównym nurtem gry. Aktualizacja będzie dostępna 18 lutego 2015 roku na PlayStation 4.

Secret Ponchos to Diablo na Dzikim Zachodzie nastawione wyłącznie na PvP. W rzucie izometrycznym gracze walczą ze sobą jednym z sześciu różniących się umiejętnościami i bronią rewolwerowców w pojedynku jeden na jednego, starciach gangów i otwartym Free For All. Zabijając kolejnych przeciwników i będąc nieuchwytnym zwiększamy nagrodę za naszą głowę, stając się łakomym kąskiem dla pozostałych graczy.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/02/06/secret-ponchos-gets-new-characters-free-maps-month/

Tagi: galeria playstation 4 secret ponchos switchblade monkeys