Marek Kłos Marek Kłos 06.02.2015 12:06
Czy to nagranie może zdradzać logo nowej odsłony Call of Duty?
959V

Czy to nagranie może zdradzać logo nowej odsłony Call of Duty?

Dzisiejsze rewelacja, na temat nowej odsłony Call of Duty to nie wszystko. Wygląda na to, że komuś udało się nagrać urządzeniem przenośnym krótki filmik, który być może ukazuje logotyp nowej odsłony. Jednak z drugiej strony, może to być zwykły fejk. Spekulacje czas zacząć.

Na nagraniu widać logo Call of Duty Bordelines, a materiał pochodzi z menu konsoli Xbox One. Można więc zakładać, że nie chodzi o jakąś poboczną produkcję. Co jeszcze można wywnioskować z tego wideo? Mi sama nazwa, od razu skojarzyła się z II Wojną Światową.  W końcu linie graniczne miały wtedy ogromne znaczenie. Jeżeli faktycznie twórcy serii powrócą do największego konfliktu w dziejach ludzkości, to będę więcej niż szczęśliwy. 

Nie chcę tu za bardzo odpływać jeśli chodzi o domysły, ale czerwona, pionowa kreska w logotypie wygląda jakby oznaczała po prostu część pierwszą. Być może więc szykuje się cała seria osadzona podczas II Wojny Światowej.

Jest jednak dużo za wcześnie, by być czegokolwiek pewnym. Tak wielka marka jak Call of Duty, to świetna pożywka dla ludzi lubujących się w szerzeniu nieprawdziwych materiałów i plotek. Ja stawiam, że ta nazwa  jest prawdziwa z następujących powodów: Ten logotyp pojawił się już w styczniu. Przywodzi na myśl wspomniany konflikt. Dodatkowo Trayarch ma na swoim koncie kilka udanych odsłon Call of Duty, osadzonych podczas II Wojny Światowej i zapowiedział nową część na ten rok. Jakie jest Wasz zdanie? Ktoś sobie robi jaja, czy wszystko się zgadza?

Źródło: http://www.neogaf.com/

Tagi: