Marek Kłos Marek Kłos 05.02.2015 12:54
Od pierwszego pucharka do ukończenia The Order 1886 minęło 5 godzin
1616V

Od pierwszego pucharka do ukończenia The Order 1886 minęło 5 godzin

Do premiery The Order 1886 (PS4) zostało jeszcze ponad dwa tygodnie, jednak na stronie psnprofiles.com pojawiły się już pierwsze trofea zdobyte przez gracza, który zdążył ukończyć grę. Można z nich wywnioskować, że nie jest to najdłuższa produkcja na świecie.

Trofeum, które dostaniemy za skończenie The Order 1886 (PS4) zostało zdobyte po 4 godzinach i 52 minutach, więc niektóre strony growe omylnie wzięły to za długość rozgrywki nadchodzącej produkcji Ready at Dawn.

Takie podejście jest oczywiście błędne, gdyż czas ten nie jest liczony od początku gry, a od zdobycia pierwszego pucharka. Tak sprawę komentuje wMikkel, którego wynik jest na psnprofiles. Tłumaczy też skąd wziął grę.

Zazwyczaj w biurze PlayStation, dostajemy kopie promocyjne przed premierą. Te same, które są wysyłane mediom.

Nie zdobyłem mojego pierwszego trofea  na początku gry, ale nie mogę powiedzieć ile dokładnie mi zajęło przejście. Na pewno nie było to jednak 5 godzin.

Ostatecznie wspomniał, że grał sporo zanim wpadł pierwszy pucharek, który odpalił zegar.

Żeby wyjaśnić tę sprawę, ponieważ narobiło się sporo szumu wokół mnie i ukończenia gry. Grałem naprawdę dużo, zanim otrzymałem pierwsze trofeum.

Sprawę skomentował też sam Andrea Pessino, zapewniając, że gra jest dłuższa. Z kolei pierwsze przecieki mówiące od długości gry, informowały o 10-godzinnej kampanii.

Przekonamy się już 20 lutego, ale wygląda na to, że jeśli chodzi o długość rozgrywki, to The Order 1886 (PS4), nie odbiega od obecnych standardów.

 

 

Źródło: http://psnprofiles.com/

Tagi: andrea pessino długość rozgrywki playstation 4 ready at dawn the order 1886 trofea