Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 03.02.2015 17:10
Uwaga! W Dying Light jest błąd niszczący cały postęp gracza!
6234V

Uwaga! W Dying Light jest błąd niszczący cały postęp gracza!

Gracze zgłaszają, że w Dying Light (PS4) znajduje się błąd, którego efektem jest strata całego postępu w grze! Wygląda również na to, że nie ma na chwilę obecną żadnego obejścia tego problemu.

Wiele osób zgłasza, że błędu za bardzo nie da się uniknąć i jego ominięcie to bardziej kwestia szczęścia. Przeczytajmy, co napisał użytkownik Reddita:

Dotarłem do 22% progresu w grze. Zacząłem zadanie „Siblings”, kiedy niespodziewanie gra się wysypała. Po restarcie i uruchomieniu ponownie gry byłem w tym samym miejscu, ale moje bronie, schematy, przedmioty i umiejętności zniknęły!

Pewnie zastanawiacie się „No dobra, ale można przecież grać dalej?”. Otóż nie. W Dying Light (PS4) zdarzają się tak zwane „przedmioty questowe”, których nie da się w żaden sposób ponownie pozyskać. Bez nich nie przejdziemy niektórych zadań z wątku głównego. Błąd usuwa cały nasz ekwipunek i nie oszczędza nawet ich. Efektem jest niemożliwość ukończenia gry i konieczność rozpoczęcia jej na nowo.

Błąd pojawił się na PlayStation 4, Xbox One i PC. Na chwilę obecną nie ma żadnej aktualizacji, która naprawia ten bug. Techland pracuje nad rozwiązaniem problemu, ale niestety zapis gry nie będzie możliwy do odzyskania.

Źródło: http://www.craveonline.com/gaming/articles/818809-game-breaking-dying-light-glitch-deleting-players-progression

Tagi: dying light playstation 4 techland