Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.12.2014 11:24
Sony Santa Monica ze specjalnym eventem w marcu. Szykują się wielkie zapowiedzi?
1266V

Sony Santa Monica ze specjalnym eventem w marcu. Szykują się wielkie zapowiedzi?

Sony Santa Monica na koniec roku postanowiło zrobić dobrze fanom ich gier, fanom serii God of War, a przy okazji potwierdzić, że PlayStation Experience w 2015 roku również się odbędzie.

W marcu, seria God of War będzie obchodzić swoje 10 lecie istnienia. Z tej też okazji, Sony Santa Monica zorganizuje specjalny event dla fanów Kratosa. Co w tym ekscytującego? Zapowiedź specjalnej celebracji na którą nie mogą się deweloperzy doczekać. I fani też nie powinni.

Jednocześnie potwierdzono, że PlayStation Experience będzie kontynuowane i Sony Santa Monica będzie ponownie miało wielki udział w zapowiadaniu nowych gier. I mowa tutaj zarówno o ich wewnętrznych projektach, jak i tych, przy których współpracują z innymi ekipami, jak chociażby What Remains of Edith Finch (PS4) zapowiedziane na 2016 roku.

Czego oczekiwać? W marcu możemy usłyszeć o planach wydania zremasterowanych odsłon God of War na PS4 o których plotkuje się od dawna. A ja prywatnie bardzo bym się ucieszył na kontynuację PlayStation® All-Stars Battle Royale (PS3), które ma potencjał, tylko potrzeba dobrego budżetu i porządnego wykonania.

Źródło: http://sms.playstation.com/news/ahead-to-2015/

Tagi: god of war playstation 4 playstation experience sony santa monica