Daniel Stroński Daniel Stroński 27.12.2014 13:09
Zwiastun, galeria i nowe postacie z Sword Art Online: Lost Song
2901V

Zwiastun, galeria i nowe postacie z Sword Art Online: Lost Song

Po całkiem udanym Sword Art Online: Hollow Fragment (PS Vita) (nasza recenzja), przyszedł czas na sequel RPG-a akcji osadzonego w realiach świata MMO. Tym razem spotkamy potężną gildię graczy, wśród której znalazła się nieletnia dziewczynka.

Fabuła Lost Song zaczyna się od przybycia Kirito ze swoją ekipą do unoszącego się nad ziemią miasta Line. Drużyna spotyka tam gildię Shamrok, która przymierza się  do zaliczenia serii nowych questów. Shamrock to elita wśród graczy, a szczególnie wart uwagi ma być Profesor Sharvin Nanairo, w rzeczywistym świecie będący drobną dziewczynką-geniuszem.
 
Galeria pełna jest dziwacznych zrzutów, gdzie nic się nie dzieje, gdyż dołączono do niej opis podstawowego zakresu ruchów postaci, które ją uzupełniają. Wyróżnić można zwykły i silny atak, odskok, podskoczenie (do wyższych przeciwników), przygotowanie broni, blok i nagły zryw oraz wykorzystanie umiejętności specjalnych.
 
W grze dostępna będzie kooperacja po Sieci. Lobby pomieści do 16 graczy, skąd na misje udawał się będą czteroosobowe ekipy.
 
Japońska premiera gry 26 marca przyszłego roku.

Źródło: http://gematsu.com/2014/12/sword-art-online-lost-song-story-new-characters-basic-actions-detailed

Tagi: Bandai Namco galeria PLAYSTATION 3 playstation vita wideo