Marek Kłos Marek Kłos 23.12.2014 12:01
Wiedźmin 3 jest skończony i wygląda lepiej na wszystkich platformach
2743V

Wiedźmin 3 jest skończony i wygląda lepiej na wszystkich platformach

Jeśli nadal gniewacie się na CD Projekt RED za opóźnienie premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4), to być może pocieszy Was fakt, że gra jest już skończona i czas, który zyskali deweloperzy poświęcany jest wyłącznie na optymalizację gry.

Marcin Iwiński, potwierdził w mailowej rozmowie z serwisem Nerdacy, że ten czas nie jest poświęcany na dodawanie zawartości, a tylko na poprawienie wydajności i pozbywanie się bugów.

Usuwamy ostatnie błędy i optymalizujemy na wielu płaszczyznach. Powoduje to, że doświadczenie jest płynniejsze i bardziej angażujące i tak, gra wygląda lepiej na wszystkich platformach.

Według CEO CD Projektu gra jest na tyle duża, że starczy nam na cały tygodnie grania.

Zawartość jest już zamknięta, więc nie wprowadzamy zmian na tym etapie. Skala otwartego świata w Wiedźminie 3: Dziki Gon jest niespotykana, więc nie obawiajcie się - jest tam wystarczająco dużo rozgrywki, by zatrzymać Was na całe tygodnie.

Ciekawy jestem, czy faktycznie gra będzie w stanie pod względem rozmiarów świata konkurować z największymi produkcjami na rynku. Zapowiada się niesamowita przygoda. Ciesze się, że podjęto decyzję o przeniesieniu premiery. Nic by mnie tak nie zdenerwowało jak wynikające z pośpiechu bugi czy kulejąca animacja.

Źródło: http://www.nerdacy.com

Tagi: CD Projekt RED marcin iwiński playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon