Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 22.12.2014 22:29
PS Vita obrasta w japońskie tytuły. Tym razem The Legend of Heroes: Trails in the Sky
454V

PS Vita obrasta w japońskie tytuły. Tym razem The Legend of Heroes: Trails in the Sky

Znane z PlayStation 3 The Legend of Heroes: Trails in the Sky Evolution (PS Vita) otrzyma poprawioną reedycję na PlayStation Vita. Co w niej? Ulepszona grafika, pełne udźwiękowienie i nie tylko!

Famitsu potwierdziło kolejną grę, tym razem The Legend of Heroes: Trails in the Sky Evolution (PS Vita). Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale tytuł pojawi się w 2015 roku. Nowe wydanie będzie zawierało masę poprawek. Oprócz grafiki i pełnego udźwiękowienia zobaczymy także nową mimikę twarzy bohaterów, nowe ilustracje, a niektóre sceny zostaną całkowicie przebudowane. Ścieżka dźwiękowa również ulegnie zmianie, podobnie jak kamera, która zostanie lekko odsunięta.

Produkcja jest grą RPG, która cechuje się bardzo bogatym światem. Oprócz setek BN-ów będziemy mogli poznać dokładną geografię świata, a nawet jego historię poprzez książki lub gazety, które znajdziemy w trakcie gry.

W tytule wcielimy się w chcącą pójść w ślady ojca szesnastoletnią Estellę Bright. Wraz ze swym przyrodnim bratem Joshuą wyruszy w pełną niebezpieczeństw podróż.

Źródło: http://gematsu.com/2014/12/legend-heroes-trails-sky-evolution-announced-ps-vita

Tagi: Nihon Falcom playstation vita The Legend of Heroes: Trails in the Sky Evolution