Daniel Stroński Daniel Stroński 19.12.2014 14:55
Chcesz sie czegoś dowiedzieć o Everybody's Gone to the Rapture? Deweloper na pewno w tym nie pomoże
559V

Chcesz sie czegoś dowiedzieć o Everybody's Gone to the Rapture? Deweloper na pewno w tym nie pomoże

O tajemniczym Everybody's Gone to the Rapture (PS4) wciąż wiemy tyle co nic, a PlayStation Experience nie przyniosło żadnych nowych informacji na temat produkcji studia The Chinese Room. Deweloper postanowił jednak przypomnieć o swoim tytule przed świętami. Mamy garść szczegółów i parę zrzutów.

Twórcy obwieścili na swojej stronie, że kończą już wersję alpha gry. Co to oznacza? M. in. gotowy świat, w którym znajdzie się gracz w finalnej wersji Everybody's Gone to the Rapture (PS4). Jako że jest to produkcja nieliniowa, podzielona na sześć większych obszarów mapa potrzebowała wiele uwagi. Będziemy mogli pójść gdziekolwiek nam się spodoba, toteż zadbano o odpowiednie wyważenie wszystkich miejscówek, oznaczanie ich i wygodne poruszanie się między nimi.
 
Deweloper zaznacza, że nie postrzegali nigdy swojego tworu jako produkcji indie, a raczej "krótkometrażowe AAA". Dopracowany do najdrobniejszego szczegółu obraz angielskich wsi lat 80. ubiegłego wieku ma zachwycać pod każdym względem nawet tych bardziej wybrednych graczy. I nie dowiemy się jednak nic ponad to, co sami wydedukujemy ze zrzutów i udostępnionej próbki ścieżki dźwiękowej. Całkiem nietypowa forma promocji.

Źródło: http://www.thechineseroom.co.uk/blog/blog/happy-holidays-and-a-quick-update

Tagi: everybody's gone to the rapture galeria playstation 4 the chinese room