Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.12.2014 19:41
GTA Online zostanie odpowiednio uatrakcyjnione na okres świąteczny
2150V

GTA Online zostanie odpowiednio uatrakcyjnione na okres świąteczny

Poza nowymi tatuażami, strojami i uzbrojeniem, w Los Santos spadnie śnieg i pojawi się wiele innych atrakcji - jak choćby fajerwerki w Sylwestra. Wszyscy, którzy w Święta zalogują się w sieciowym GTA dostaną wyjątkowe bonusy.

Jak się okazuje, w Święta spadnie śnieg w San Andreas - co jest bardzo rzadkim wydarzeniem. Tym samym zaczną się wojny na śnieżki. Nie zabraknie masek przedstawiających ciasteczko!


25 grudnia warto zajrzeć do inwentarza, bo można trafić na świąteczne prezenty w postaci kilku nowych przedmiotów. Ponadto pojawi się broń wystrzeliwująca fajerwerki, która dostępna będzie od Wigilii do 5 stycznia 2015 roku.


Za darmo otrzymać ją można poprzez zagranie w takie dni jak: Wigilia, pierwszy dzień Świąt, Wigilia Nowego Roku oraz pierwszy dzień nowego roku. Poza tym w Los Santos będą spadać specjalne paczki z wyjątkowymi przedmiotami.

Na koniec konkurs przygotowany przez Rockstar. Należy zrobić najbardziej szalone zdjęcie z noworocznej imprezy jaką będziecie mieć w mieszkaniu w Los Santos czy gdziekolwiek w Los Santos. W styczniu zostanie wybrane 5 najlepszych zdjęć. Każdy zwycięzca otrzyma 1 000 000 wirtualnej waluty do wykorzystania w GTA Online. Zdjęcia należy zgłaszać w postach z hashtagiem #FestiveSurprise od teraz do 5-ego stycznia.

Źródło: http://www.vg247.com/2014/12/18/gta-online-snowball-fights-coming-to-los-santos/

Tagi: gta online gta v PLAYSTATION 3 playstation 4 rockstar games