Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 16.12.2014 20:14
Kolejny tytuł na wyłączność PS4 skasowany
1088V

Kolejny tytuł na wyłączność PS4 skasowany

Pamiętacie jeszcze taką grę jak Without Memory (PS4)? Ostatni raz pisaliśmy o niej we wrześniu. Prędko znów raczej nie będziemy, gdyż produkcja wraz z kampanią na lokalnym odpowiedniku Kickstartera została oficjalnie skasowana przez rosyjskiego dewelopera, Dinosaurum Games. Przyczyna? Tytuł do niczego się nie nadawał.

Nie inaczej zresztą było z oficjalnymi materiałami marketingowymi. Chociażby ze zwiastunem, który producent już skasował ze swojego kanału. Without Memory (PS4) zostało poddane ciężkiej krytyce od praktycznie samego początku istnienia. Krytykowane było wszystko. Animacja, grafika, modele postaci, a nawet efekty pogodowe. Efektem tego oczywiście stało się to, że kampania na Boomstarterze okazała się całkowitą klapą, a gra znalazła jedynie trzynastu wspierających.

Dinosaurus Games wyjaśniło sytuację na rosyjskim forum VK Community. Deweloper przyznał, że zwiastun był słaby, a tytuł został ogłoszony zbyt wcześniej. W szczególności, że obiecywano rzeczy, które do gry ostatecznie nigdy miały nie trafić.

Nie oznacza to jednak końca Without Memory. Studio chce odbudować swoje zasoby ludzkie i spróbować ponownie, jednocześnie zmieniając budowę produkcji w taki sposób, aby dostarczenie wszystkich obiecanych rzeczy było możliwe, a sam projekt wzbudzał zaufanie.

Źródło: http://vk.com/dinosaurum?w=wall-61855301_3323

Tagi: Dinosaurum Games playstation 4 Without Memory