Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.12.2014 19:09
Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli nam się wcielić w Lwiątko z Cintry! Ponadto mamy też nowe zrzuty!
2993V

Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli nam się wcielić w Lwiątko z Cintry! Ponadto mamy też nowe zrzuty!

CD Projekt Red potwierdził, że drugą grywalną postacią w Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) będzie Ciri - jedna z najważniejszych postaci w wiedźmińskiej sadzie Sapkowskiego. Dzięki udostępnionemu niedawno zwiastunowi, możecie rzucić okiem na to, jak prezentuje się w grze. Co więcej, w galerii znajdziecie trochę przepięknych zrzutów z gry!

Według dostępnych informacji, nie będziemy mogli swobodnie przełączać się między bohaterami. Będzie to działać na takiej zasadzie, że w odpowiednim momencie fabuły wcielimy się w daną postać. Z uwagi na odmienny charakter postaci, będzie się inaczej nimi grało. Ciri ma być zwinna i szybka. Oto co Robert Malinowski mówi o jej osobie.

Ciri będziemy grać tylko w niektórych momentach - wprowadzamy ją by dać graczom możliwość spojrzenia na tę opowieść z innego punktu widzenia, aby mogli się bardziej zaangażować. Jej fragmenty nie będą długie, ale skoro jej postać jest bardzo ważna dla fabuły, stwierdziliśmy, że dobrze będzie dać graczom szansę na większe przywiązanie się do niej.

Twórca dodaje również, że Ciri zostanie użyta bardziej jako narzędzie narracyjne. Gry o wiedźminie skupiały się na postaci Geralta i tak pozostanie. Wszyscy, którzy znają książki Sapkowskiego wiedzą, że pomiędzy białowłosym wiedźminem, a księżniczką Cintry istnieje ogromna więź. Poniżej zwiastun o którym mowa na wstępie.

Przypominamy, że premiera gry została przesunięta na datę 19 maja 2015 roku. Tymczasem zapraszamy do galerii z przepięknymi widokami.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2014/12/15/the-witcher-3-wild-hunt-will-let-you-play-as-ciri

Tagi: CD Projekt RED Ciri playstation 4 the witcher 3: wild hunt Wiedźmin Wiedźmin 3: Dziki Gon