Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.12.2014 19:56
Akiba's Trip: Undead & Undressed pojawi się w Europie na PlayStation 4! Mamy datę premiery!
477V

Akiba's Trip: Undead & Undressed pojawi się w Europie na PlayStation 4! Mamy datę premiery!

NIS America wyjawiło, że Akiba's Trip: Undead & Undressed (PS4) trafi również do Europy! Gra jest już dostępna w Japonii i Ameryce, ale my musimy jeszcze trochę poczekać.

Wersja na PlayStation 4 będzie posiadała wszystko to co było do ściągnięcia dla wersji na PlayStation 3 i PlayStation Vita, nowy tryb "Toybox Mode", edytor pozwalający na zmienianie grafiki gry i jeszcze więcej. A czym jest ta gra? To RPG z otwartym światem, w którym gracz wykonuje poszczególne misje w wirtualnym odpowiedniku japońskiej dzielnicy Akihabara umiejscowionej w Tokio. Zadaniem gracza jest zlokalizowanie Synthisterów - pewnego rodzaju wampirów i zmuszenie ich do rozebrania, tak aby ich ciało w niemal całej swej okazałości zostało wystawione na światło słoneczne. System gry pozwala na wykorzystywanie elementów otoczenia jako broni, ma kilka ścieżek fabularnych oraz wiele nawiązań do japońskiej popkultury.Co jeszcze pojawi się w grze? Oprócz wspomnianego wcześniej edytora graficznego pojawi się również możliwość wpływania na grę jednego gracza podczas oglądania streamów i używania specjalnych komend chatowych. Rozdzielczość zostanie podniesiona do 1080p i gra ma przy tym działać bardzo płynnie. Względem wersji na PS3 po ulicach Akiby poruszać się będzie więcej przechodniów - według zapowiedzi będzie ich co najmniej cztery razy więcej niż dotychczas. Zostanie również wykorzystany głośniczek i Touch Pad w Dualshocku 4.

Kiedy to wszystko dostaniemy? W sumie niedługo, bo 6 lutego 2015 roku. Gra dostępna będzie w wersji cyfrowej i pudełkowej. Cena ma sięgać 49.99€ lub 49.99£.

Źródło: http://gematsu.com/2014/12/akibas-trip-dated-ps4-europe

Tagi: akiba's trip: undead and undressed Nippon Ichi Software America NIS America playstation 4