Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 11.12.2014 20:24
Nadciąga DLC do The Evil Within. Przygotujcie portfele na początek 2015 roku
610V

Nadciąga DLC do The Evil Within. Przygotujcie portfele na początek 2015 roku

Jeśli czujecie niedosyt po zakończeniu The Evil Within (PS4), to nie macie się o co martwić. Już na początku 2015 roku będziemy mogli zagrać w DLC zatytułowane jako „The Assignment”. Tym razem jednak fabuła będzie skupiona wokół Juli Kidman, a nie detektywa Castellano.

Na temat DLC wypowiedział się odpowiedzialny za produkcję John Johanas. W jednym z wywiadów został zapytany o problem związany ze stosunkowo otwartym i dosyć tajemniczym zakończeniem The Evil Within (PS4).

Oj tak, połączenie tego wszystkiego było diabelne trudne. Podeszliśmy do tego DLC z punktu, w którym założyliśmy, że Juli jest tajemnicza w trakcie gry. Jest jednak dużo zagadek, które można rozwiązać z jej perspektywy. Mimo wszystko była postacią, która generalnie wiedziała, co w trawie piszczy.

Stąd przyjęliśmy, że chcemy odpowiedzieć na trochę pytań, ale nie burzyć tej całej atmosfery tajemniczości. Trzeba jednak rzucić trochę więcej światła na Ruvika, STEM, ale jednocześnie zadać kolejną masę pytań dotyczącą samej Judi.

Wygląda na to, że zapowiada się dobra zabawa. W założeniu Judi ma być trochę żywszą postacią niż Sebastian, a sama historia będzie dla niej znacznie bardziej osobista. Szczegóły poznamy jednak po premierze DLC na początku przyszłego roku.

Źródło: http://www.bethblog.com/2014/12/11/dlc-takes-hold/

Tagi: dlc PLAYSTATION 3 playstation 4 tango gameworks the assignment the evil within