Marek Kłos Marek Kłos 10.12.2014 14:00
Jubileuszowe PlayStation 4 za równowartość 105 złotych? To się dzieje naprawdę!
4772V

Jubileuszowe PlayStation 4 za równowartość 105 złotych? To się dzieje naprawdę!

Limitowana konsola PlayStation 4 z okazji 20-lecia marki osiąga niebotyczne ceny na portalach aukcyjnych. Jednak są na świece miejsca, gdzie macie okazję kupić ją za cenę nie tyle śmieszną, co odpowiadającą dacie premiery pierwszego PlayStation.

Z okazji 20-lecia marki w Londynie został otwarty sklep stylizowany na lata dziewięćdziesiąte, w którym będzie można zakupić wiele ciekawych gadżetów związanych z PlayStation. Skarpetki i inne duperele nie mają jednak startu do promocji jaką przygotował PlayStation '94 Shop.

94 szczęśliwców będzie mogło bowiem zakupić limitowaną, szarą edycję PlayStation 4 za 19,94 funta! Dodatkowo nie jest to oferta skierowana do każdego. Aby móc ubiegać się o zakup tej konsoli trzeba przynieść do sklepu coś związanego z marką, np. plakat, starą konsolę, grę etc. oraz podać hasło : „I crashed my Bandicoot!”.

Jeżeli nie załapiecie się na tę niesamowitą promocję, to przez kolejne dwa dni będzie możliwość jej zakupienia w standardowej cenie 399 funtów, ale każdego dnia będzie dostępnych tylko 50 egzemplarzy. Zyski z akcji trafią za to do organizacji charytatywnej GamesAid.

Poniżej możecie zobaczyć filmik promocyjny wydarzenia oraz szczęśliwego nabywcę, któremu udało załapać się na promocję.

Ehh, gdybym był na miejscu, stałbym w kolejce choćby i całą noc.

Źródło: https://www.youtube.com

Tagi: 20-lecie Londyn playstation '94 shop playstation 4 szara edycja limitowana