Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 08.12.2014 22:33
Kolejny raz agencja oceniająca zawartość w grach puściła parę z ust
525V

Kolejny raz agencja oceniająca zawartość w grach puściła parę z ust

Tym razem mowa tutaj o niemieckiej agencji Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle, czyli w skrócie USK. Z dotychczas niezapowiedzianych oficjalnie informacji wynika, że na PlayStation 3 dostaniemy "The Arland Trilogy", a na PlayStation 4 pojawi się "Hyperdimension Neptunia Hypercollection". Co kryje się pod tymi dwoma "tajemniczo" brzmiącymi paczkami?

W wypadku The Arland Trilogy prawdopodobnie chodzi o zestaw, na który będą składały się następujące tytuły: Atelier Totori, Atelier Rorona i Atelier Meruru. Ponowne wydanie wszystkich trzech gier w ramach jednej paczki wydaje się nie być pozbawione sensu.

Bardziej zastanawiająca jest "Hyperdimension Neptunia Hypercollection". Po pierwsze Hiperdimension nie zostało wydane w Europie na PlayStation 4, a dotychczas Hyperdimension Neptunia VII jest jedynym tytułem z serii zapowiedzianym na konsolę nowej generacji. Oczywiście nie w Europie.

W praktyce oznacza to, że prawdopodobnie oficjalna zapowiedź i wyjaśnienie zagadki pojawi się już niebawem.

Źródło: http://jpgames.de/2014/12/usk-the-arland-trilogy-und-hyperdimension-collection/

Tagi: Atelier Meruru: The Apprentice of Arland Atelier Rorona Plus: The Alchemist of Arland atelier totori: the adventurer of arland